wyszukiwanie zaawansowane
» Czym jest czarny czosnek?

Kontakt

  • JULEKO Bogumiła Krzycka
    ul. Piaskowa 58
    05-075 Warszawa - Wesoła

    NIP: 529-16-64-574
  • E-mail:biuro@juleko.pl
  • Telefon694 978 128
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 14.00

Czym jest czarny czosnek?

Czarny czosnek to nic innego jak biały, który został poddany procesowi fermentacji w ściśle określonych warunkach.

Fermentacja czosnku to w pełni naturalny proces, bez dodatków i środków konserwujących, trwający 6-12 tygodni. Proces ten wpływa na zwiększenie przyswajalności substancji odżywczych i większe stężenie przeciwutleniaczy.

Czarny czosnek JULEKO zawiera 15 spośród 20 podstawowych aminokwasów - w tym 8 niezbędnych do życia.

W Azji od wieków uważany jest za produkt przedłużający życie dzięki właściwościom antynowotworowym (lizyna czyli aminokwas wchodzący w skład czarnego czosnku przyczynia się do opóźnienia oraz uniemożliwienia przerzutów nowotworowych).
Badania czarnego czosnku o których przeczytasz tutaj -> potwierdzają jego niesamowite właściwości wpływające na wzrost odporności m.in. wpływ na regulacje ciśnienia, ochronę komórek wątroby, funkcjonowanie mięśni i ścięgien, perystaltyki jelit czy regenerację skóry.

Czarny czosnek ekologiczny JULEKO jest polecany również jako afrodyzjak.


 

       
 

Czarny Czosnek to wspaniałe uzupełnienie regularnej i bogatej w składniki odżywcze diety – jest naturalnym energetykiem. Zalecamy, spożywanie od 1 do 3 ząbków dziennie, najlepiej rano – przed i po śniadaniu. Należy go unikać w okolicach wieczornych i przed pójściem spać, ponieważ ma działanie pobudzające.
Warto go stosować przed i po wysiłku fizycznym.

 

W smaku jest przepyszny – ma nieco słodkawy smak, który przypomina suszona śliwkę. Zaskakujący powinien być fakt, że NIE POSIADA czosnkowego, dość drażniącego aromatu.
Z łatwością się trawi, dlatego też pozbawiony jest nieprzyjemnego efektu, w postaci nieświeżego oddechu.

 

Czarny Czosnek nie ma efektów ubocznych, jednak jeśli zażywasz inne lekarstwa, zalecamy skonsultować się z lekarzem przed jego spożyciem.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl