wyszukiwanie zaawansowane
» O nas

Kontakt

  • JULEKO Bogumiła Krzycka
    ul. Piaskowa 58
    05-075 Warszawa - Wesoła

    NIP: 529-16-64-574
  • E-mail:biuro@juleko.pl
  • Telefon694 978 128
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 14.00

O nas


Szanowni Państwo,
 

jest mi niezmiernie miło, ze zainteresował Was mój flagowy produkt – czarny czosnek ekologiczny. Moja firma JULEKO, która jest pionierem w dystrybucji czarnego czosnku w Polsce  – otrzymała wyróżnienie w kategorii:  produkt ekologiczny na Międzynarodowych Targach Żywności  Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2015.
Bardzo się cieszę, że mój produkt staje się coraz bardziej popularny i  doceniany.

 

Musicie Państwo wiedzieć, że sukces to wielka radość i zaszczyt, ale także duża odpowiedzialność – względem całej firmy, jak i osób, które obdarowały mnie swoim zaufaniem i powierzyły mi swoje zdrowie. Od lat staram się, z pełnym zaangażowaniem i sumiennością dbać o każdy szczegół pracy, każdą wyprodukowaną partię, którą importuje do Polski z Hiszpanii, każdy ręcznie przygotowany słoiczek, aby każdy, kto pomyśli o JULEKO miał przed oczami obraz firmy, spełniającej wszystkie standardy i odznaczającej się najwyższą jakością. Do tej pory dawałam radę i obiecuje, że w tej kwestii nic się nie zmieni – a jeśli już, to na lepsze.
 

Od wielu lat moim marzeniem jest, aby każdy entuzjasta zdrowego stylu życia mógł dotrzeć do czarnego czosnku i czerpać z niego same korzyści. Jego zalety i lecznicze właściwości są tak wyjątkowe, że byłyby w stanie zachwycić niejednego malkontenta i najbardziej wymagającego klienta. Znajomość zasad zbilansowanego żywienia i świadome ich wykorzystywanie to klucz do sukcesu, którym niewątpliwe jest radość z życia, otwartość na świat, energia odczuwalna już na kilometr, poczucie witalności i sprawności, ale przede wszystkim wewnętrzna satysfakcja. Bo jak mawia przysłowie: w zdrowym ciele, zdrowy duch.
 

Dziękuje, że jesteście z nami.

Bogumiła Krzycka


            


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl